Ons verhaal

VDH Accountants is een organisatie waar ondernemende specialisten hun krachten hebben gebundeld om voor klanten een betaalbare en eerlijke dienstverlening op maat te kunnen bieden. Met circa 20 professionals staan we klaar voor álle ondernemers zowel binnen als buiten onze regio. We zijn zelf ondernemers en weten als geen ander wat ondernemers drijft en wat ze nodig hebben om hun onderneming naar een hoger niveau te tillen. 

Onze Specialisten

Marc Corstjens

Fiscaal Jurist

mr. Marc Corstjensn
RB fiscaal jurist

“Alleen door je in te leven in de ondernemer kun je hem of haar helpen bij problemen in het heden en, belangrijker nog, te adviseren naar de toekomst.” marc@vdhaccountants.nl

Bas Verhofstad

Belastingadviseur

rb. Bas Verhofstad
Belastingadviseur

“Persoonlijk contact met de ondernemer is voor mij essentieel om te kunnen adviseren op gebieden waar behoefte aan bestaat.” bas@vdhaccountants.nl

Jack van Gansewinkel

Registeraccountant

ra. Jack van Gansewinkel
registeraccountant

"Onze visie is om een toegankelijk kantoor neer te zetten. Dat betekent dat wij een persoonlijke en flexibele dienstverlening nastreven." jack@vdhaccountants.nl

Carry Schouren

Administratief Medewerker

Carry Schouren
Administratief Medewerker

“Persoonlijk contact met de klanten en ze helpen met hun vragen; dat maakt mij enthousiast.” carry@vdhaccountants.nl

Piet Swinkels

Assistent Accountant

Piet Swinkels
Assistent Accountant

"Via een persoonlijk contact het best mogelijke resultaat behalen." piet@vdhaccountants.nl

Wim Kappert

Salarisadmin / HR-adviseur

Wim Kappert
Salarisadmin / HR-adviseur

"Onze doelstelling is om de complete salarisadministratie bij de ondernemer uit handen te nemen. Als de salarissen niet kloppen dan is uw werknemer daar toch mee bezig en zal dit de prestaties beïnvloeden." wim@vdhaccountants.nl